עמוד הביתבית קריניצידבר מנכ"ל העמותה

דבר מנכ"ל העמותה

דבר מנכ"ל העמותה ומנהלת בית קריניצי-בית העיר רמת-גן

בתפיסתו הרחבה והכוללת את תפקידו ושליחותו, מהווה "בית קריניצי-בית העיר רמת-גן" מרכז ועוגן לשימור זהותה של רמת-גן, להצגת הישגיה וחוזקותיה ולטיפוח, שימור והנחלת מורשתה לדורות הבאים.
 
המהות העומדת מאחורי בניית התוכן לפעילויות היא הבניית גשרים של חיבורים וגאווה בזהות המקומית של תושביה מחד, והיכרות נעימה ומעשירה בין העיר ובין אורחיה, מהארץ ומהעולם מאידך.
 
מסיבה זו, אנו מקפידים לקיים מגוון רחב ככל הניתן של פעילויות המתאימות לקשת רחבה של גילאים, על מנת שכל אחד יוכל לבחור ולמצוא את אלה המדברות אל ליבו ומעניינות אותו, ולפגוש באמצעותן את העיר, על רבדיה והישגיה השונים: פעילויות חינוך והדרכה עשירות, אירועי תרבות והווי, אכסניה לחגיגות עירוניות, סיורים ברחבי העיר, אירועי קהילה וקהילות וארכיון היסטורי עשיר וממוחשב.
 
אתר האינטרנט החדש, המוגש לכם באהבה, הינו אמצעי נוסף לחיזוק הקשר בין האדם לעירו, כלי ליצירת גשר וירטואלי, בין המשתמש בו ובין אוצרותיה של העיר.
 
הגלישה באתר זה מאפשרת לכם להתרשם מהמגוון העשיר של הפעילויות המתקיימות ב"בית קריניצי-בית העיר רמת-גן", ללמוד, להחכים ולהיעזר במידע הרב הטמון במאגרי הארכיון.
 
גלישה נעימה.
 
 
שלכם,
 
עדית קמין
מנהלת בית קריניצי-בית העיר רמת-גן
מנכ"ל עמותת בית הראשונים